Najpierw Lewandowski do Milika i gol! Później „Lewy” wziął sprawy w swoje ręce [WIDEO]

autorstwa redakcja, 10 miesięcy temu

Arkadiusz Milik otworzył wynik spotkania w meczu eliminacji Euro 2024 Mołdawia – Polska. Piłkarz Juventusu wykończył sytuację po podaniu głową Roberta Lewandowskiego. Chwilę później do asysty dołożył gola. Do przerwy w Kiszyniowie prowadzimy 2:0.

Arkadiusz Milik popisał się pierwszą bramką w „Biało-Czerwonych” barwach od 12 listopada 2021 roku, kiedy reprezentacja Polski mierzyła się z Andorą. Gol przeciwko Mołdawii w eliminacjach Euro 2024 to siedemnaste trafienie w kadrze zawodnika Juventusu.

W 12. minucie wrzutka wylądowała na głowie Roberta Lewandowskiego, który natychmiast wypatrzył lepiej ustawionego Arkadiusza Milika, który wepchnął piłkę do bramki, dając prowadzenie reprezentacji w Kiszyniowie.

18 minut później Robert Lewandowski wziął sprawy w swoje ręce i kapitalnym uderzeniem z drugiej linii podwyższył prowadzenie reprezentacji Polski na 2:0.