Po celebracji bramki dla Polski zwijał się z bólu. Musiał zejść [WIDEO]

autorstwa redakcja, 1 rok temu

W środę reprezentacja Polski do lat 19 rozpoczęła w Krakowie drugą fazę eliminacji do młodzieżowego Euro. Remis z Izraelem 1:1 po bramce Filipa Koperskiego, który po jej zdobyciu, w czasie celebracji doznał kontuzji.

Kadra Marcina Brosza wróciła po prawie sześciu miesiącach przerwy. We wrześniu ubiegłego roku podopieczni kadra do lat 19 wygrała grupę pierwszej rundy eliminacji do Euro, w której konkurowali z Estonią, Bośnią i Hercegowiną oraz Włochami.

Druga faza eliminacji to też trzy starcia. Tym razem z Serbią, Izraelem i Łotwą. Pierwszy mecz o awans zagrali z drużyną z Bliskiego Wschodu w Krakowie na stadionie Garbarni.

Reprezentanci Polski szybko objęli prowadzenie po celnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego – w 9. minucie meczu. Trafieniem z „główki” popisał się Filip Koperski, ale jego radość nie trwała długo. Zawodnik Lechii Gdańsk celebrował bramkę tak pechowo, że musiał puścić murawę.

Po kwadransie Izraelczycy wyrównali. Wynik remisowy utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.