Jan Bednarek długo leżał na murawie. Później wściekł się na lekarzy [WIDEO]

autorstwa redakcja, 1 rok temu

Jan Bednarek w meczu Arsenal – Southampton zaliczył groźnie wyglądające lądowanie po walce o górną piłkę. Polak długo leżał na murawie i w 40. minucie został zmieniony. Później wściekł się na decyzję lekarzy.

Mecz pomiędzy liderem i ostatnią drużyną w tabeli Premier League zaskoczył wszystkich. Southampton po kwadransie prowadziło już 2:0 po trafieniach Alcaraza i Walcotta.

Arsenal odpowiedział po pięciu minutach trafieniem Martinellego. Do przerwy przyjezdni prowadzą na The Emirates 2:1.

W 40. minucie meczu Jan Bednarek doznał groźnego upadku. Polak mocno uderzył w murawę po starciu z piłkarzem Arsenalu. Sytuacja poskutkowała zmianą po decyzji medyków „Świętych”.

Gdy lekarze zasugerowali zmianę – Polak wściekł się na nich i w geście niezadowolenia ekspresyjnie machał dłońmi.