Premierowe trafienie Jakuba Kiwiora w Premier League! Co za wolej [WIDEO]

autorstwa redakcja, 11 miesięcy temu

Jakub Kiwior zanotował pierwsze trafienie w barwach Arsenalu w rozgrywkach Premier League. Stoper reprezentacji Polski wpisał się na listę strzelców w meczu przeciwko Wolverhampton, podwyższając prowadzenie „Kanonierów” w 78. minucie na 5:0.

Jakub Kiwior odkąd trafił do Arsenalu, zaliczył 7 występów ligowych. Dzisiejszy mecz 38. kolejki z Wolverhampton zapisał się złotymi zgłoskami w karierze reprezentanta Polski, bowiem zaliczył premierowe trafienie w barwach Arsenalu w Premier League.

Ciężko wyobrazić sobie lepszy koniec pierwszego sezonu. Jakub Kiwior popisał się znakomitym zmysłem w polu karnym przeciwników. Reprezentant Polski przypieczętował wysokie zwycięstwo „Kanonierów”, którzy na koniec rozgrywek ligowych zajęli drugie miejsce w tabeli.

W 78. minucie meczu wykorzystał zamieszanie w polu karnym „Wilków” po wrzutce z rzutu rożnego i w znakomitym stylu – wolejem – wykończył akcję.

Aby odtworzyć trafienie Kiwiora, trzeba kliknąć w link w tweecie.

Jakub Kiwior ładnym uderzeniem wpisał się na listę strzelców w meczu Premier League.