Kędziora ratuje PAOK! Debiutancka bramka w 89. minucie meczu na szczycie [WIDEO]

autorstwa redakcja, 6 miesięcy temu

Tomasz Kędziora strzelił debiutanckiego gola w zremisowanym 1:1 hicie kolejki greckiej ligi z AEK-iem. Reprezentant Polski zdobył bramkę w 89. minucie meczu, ratując cenny remis.

PAOK zajmował przed 22. kolejką pierwsze miejsce w tabeli z 50 punktami, a AEK plasował się na trzeciej pozycji z dorobkiem 48 punktów. Goście wyszli na prowadzenie w 47. minucie za sprawą bramki Niclasa Eliassona. Wiele wskazywało, że ten wynik się utrzyma, a to oznaczałoby, że nowym liderem będzie Panathinaikos.

Jednak w 89. minucie meczu Taison dośrodkował na głowę Tomasza Kędziory, który uwolnił się spod opieki obrońców i pokonał bramkarza AEK-u.

Reprezentant Polski zanotował do tej pory 27 meczów w barwach PAOK-u i zdobył dwie bramki – jedną w Lidze Konferencji, a drugą w starciu z AEK-iem, która zarazem była jego debiutancką bramką w lidze greckiej.

Dzięki remisowi PAOK nadal jest liderem rozgrywek greckiej ekstraklasy.