Ksiądz dał dyspensę kibicom ŁKS-u. Nie zawiedli. „Non stop jazda z ku**ami”

autorstwa redakcja, 12 miesięcy temu

Kibice ŁKS-u Łódź otrzymali dyspensę w związku z piątkowym meczem z Wisłą Kraków. „Interwencja u góry” nie zaszkodziła. Kibice nie zawiedli, szczelnie zapełniając trybuny stadionu im. Władysława Króla. Łodzianie wygrali mecz 3:2 i umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli Fortuna 1. Ligi. W trakcie drugiej połowy fani ŁKS-u zaprezentowali oprawę: „15 lat za nami… Non stop jazda z kurwami”.

Mecz na szczycie pomiędzy ŁKS-em a Wisłą Kraków przyniósł grad bramek (pięć) i jedną czerwoną kartkę dla gospodarzy. Mimo niej piłkarze „Białej Gwiazdy” nie potrafili nawiązać walki w drugiej połowie i ostatecznie przegrali.

W związku z tym, że mecz odbywał się w piątek – katoliccy kibice ŁKS-u otrzymali dyspensę na pokarmy mięsne. O sprawie poinformował na Twitterze ks. Piotr Niedzielski. „Dobre wieści dla katolickich kibiców! Na dzisiejszy mecz ŁKS – Wisła w Fortuna 1. Lidze miejscowy ks. proboszcz udzielił dyspensy: zatem mimo piątku, ze spokojnym sumieniem możecie jeść 'giętą’! Smacznego! Dyspensa tylko na stadionie i tylko na mecz”.

Podczas spotkania fani ŁKS-u zaprezentowali dwie oprawy. Jedna z nich „Nie mamy dla wrogów litości, EŁKAESIACY, z krwi i kości”.

Druga ostrzejsza w swoim przekazie: „15 lat za nami… Non stop jazda z kurwami”. Zawierała elementy nawiązujące do zgody Wisły Kraków z Widzewem Łódź i Ruchem Chorzów.

Dzięki zwycięstwu ŁKS odskoczył na sześć punktów od drugiego Ruchu Chorzów, który ma spotkanie przed sobą. Wisła Kraków pozostaje na trzecim miejscu, ale może je stracić na rzecz Termaliki Bruk-Bet Nieciecza.