Polak ustrzelił półfinalistę Ligi Mistrzów! Sensacja w Serie A [WIDEO]

autorstwa redakcja, 12 miesięcy temu

Walcząca o utrzymanie Spezia sensacyjnie pokonała byłego mistrza Włoch, półfinalistę Ligi Mistrzów – AC Milan. Niebagatelny udział w zwycięstwie miał Przemysław Wiśniewski, który popisał się trafieniem w 75. minucie meczu.

Spezia Calcio na cztery kolejki przed końcem znajduje się w strefie spadkowej Serie A. Ekipa „Speziowianki” – zwanej tak przez obecność w składzie trójki Polaków – Przemysława Wiśniewskiego, Arkadiusza Recy i Bartłomieja Drągowskiego – wygrała z ubiegłorocznym mistrzem kraju i tegorocznym półfinalistą Ligi Mistrzów 2:0, a pierwsze trafienie dla gospodarzy zaliczył Przemysław Wiśniewski.

W 75. minucie meczu były zawodnik Górnika Zabrze dobrze odnalazł się w zamieszaniu po rzucie rożnym. To jego pierwsze trafienie na poziomie Serie A.

Do końca sezonu pozostały trzy kolejki. Spezia z 30. punktami jest 18., tyle samo ma „bezpieczny” Hellas. Dwa punkty więcej ma więcej Lecce.