Tak to się robi w Ekstraklasie! Gol niemal z połowy boiska [WIDEO]

autorstwa redakcja, 8 miesięcy temu

Pedro Henrique popisał się nieprawdopodobnym uderzeniem niemal z połowy boiska w meczu 8. kolejki PKO Ekstraklasy. Piłkarz Radomiaka Radom spektakularnym strzałem zaliczył drugą bramkę w starciu z Jagiellonią Białystok.

Radomiak Radom zaczął mecz 8. kolejki PKO Ekstraklasy z Jagiellonią Białystok w najlepszy możliwy sposób. A to za sprawą Pedro Henrique. Brazylijczyk już w 3. minucie meczu wyprowadził na prowadzenie gości po świetnym strzale głową. Asystę z rzutu rożnego zaliczył Frank Castaneda.

Dziesięć minut później było już 0:2. Piłkarz Radomiaka Radom popisał się spektakularnym uderzeniem niemal z połowy boiska. Pedro Henrique spokojnie skontrolował ustawienie bramkarza gospodarzy, Zlatana Alomerovicia i posłał strzał nie do obrony.