Velde puściły nerwy. Zwyzywał operatora kamery. Poszło na żywo [WIDEO]

autorstwa redakcja, 3 miesiące temu

Lech Poznań przegrał 1:2 w ligowym klasyku z Legią Warszawa i stracił miejsce na podium na rzecz „legionistów”. Swoją grą zupełnie rozczarował Kristoffer Velde. Norweg opuścił murawę w 67. minucie spotkania. Piłkarz „Kolejorza” złość wyładował na operatorze kamery. Wszystko poszło na żywo.

Obrońcy Lecha Poznań przeżyli w meczu z Legią Warszawa horror. Najpierw Miha Blazić, potem Bartosz Salamon zanotowali dwie bramki samobójcze. Nadzieję w odwrócenie losów meczu „Kolejorzowi” przywrócił w końcówce Joel Pereira, zdobywając kontaktową bramkę w 83. minucie meczu pięknym uderzeniem z dystansu.

W 67. minucie meczu na boisku zameldował się Kvekveskiri. Gruzin zmienił fatalnie prezentującego się Kristoffera Velde. Norweg, schodząc z boiska, najpierw nerwowo kopnął butelkę znajdującą w okolicach ławki rezerwowych, by później zwyzywać operatora kamery, który uchwycił złość skrzydłowego. Z ruchu warg piłkarza Lecha można odczytać, że rzucił do pracownika Live Parku „fu*k off”.

Dzięki zwycięstwu Legia Warszawa wskoczyła na podium PKO Ekstraklasy. Do końca sezonu pozostały dwa mecze. Lech zagra na wyjeździe z Widzewem i u siebie z Koroną. Przed Legią wyjazd na mecz z Wartą i starcie z Zagłębiem Lubin przy Łazienkowskiej.