Dwa ciosy. Legia odwróciła losy dwumeczu! Liga Konferencji coraz bliżej [WIDEO]

autorstwa redakcja, 9 miesięcy temu

Legia Warszawa prowadzi 2:0 na wyjeździe z Austrią Wiedeń i na 45 minut przed końcem meczu jest bliżej IV rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Strzelcami bramek Juergen Elitim i Marc Gual.

Legia Warszawa jechała do Wiednia na rewanżowe spotkanie III rundy z niekorzystnym rezultatem 1:2 i z nadzieją na odwrócenie losów dwumeczu.

Po 45. minutach legioniści są bliżej awansu do IV rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy po trafieniach Juergena Elitima i Marca Guala. Najpierw w 39. minucie pierwszy z nich huknął z drugiej linii nie do obrony. 7 minut później było już 2:0, gdy Marc Gual „wepchnął” piłkę z bliskiej odległości do bramki gospodarzy.

W przypadku utrzymania korzystnego rezultatu w stolicy Austrii Legia Warszawa zmierzy się w IV rundzie el. Ligi Konferencji Europy z Omonią Nikozja lub FC Midtjylland.