Gol! Lewandowski przywraca nadzieję Barcelonie w meczu z przedostatnią drużyną ligi [WIDEO]

autorstwa redakcja, 3 miesiące temu

Robert Lewandowski zdobył swoją 10. bramkę w sezonie ligowym. Kapitan reprezentacji Polski wpisał się na listę strzelców w 63. minucie meczu z przedostatnią drużyną La Liga. Snajper, doprowadzając do wyrównania, na moment przywrócił nadzieje kibicom Barcelony na korzystny rezultat.

Przed meczem 24. kolejki La Liga wydawało się, że Barcelona powinna spokojnie dopisać trzy punkty w tabeli i zbliżyć się do wicelidera, Girony. Do 75. minuty meczu wydaje się to odległą wizją. Blaugrana przegrywa 2:3.

W 63. minucie meczu Robert Lewandowski wpisał się na listę strzelców, dzięki temu ma już 10 bramek na koncie w bieżących rozgrywkach La Liga. To trafienie wlało nadzieję w serca kibiców Barcelony, jednak chwilę później Granada wyszła na prowadzenie.