Lewandowski dorzucił do asysty gola! Kapitalny występ przeciwko Atletico Madryt [WIDEO]

autorstwa redakcja, 1 miesiąc temu

Robert Lewandowski w 47. minucie meczu z Atletico Madryt ma już na koncie asystę i gola. Chwilę później dołożył kolejne ostatnie podanie. To znakomita wiadomość dla Michała Probierza i całej reprezentacji Polski przed zbliżającymi się barażami do Euro 2024.

Barcelona zacierała ręce przed meczem z Atletico Madryt, bowiem dzięki zwycięstwu może awnasować na drugą pozycję w tabeli La Liga. Dodatkowym „smaczkiem” dla spotkania jest fakt, że mierzą się ze sobą dwaj ćwierćfinaliści Ligi Mistrzów.

Katalończycy objęli prowadzenie w 38. minucie meczu. Świetną asystą przy trafieniu Joao Felixa popisał się Robert Lewandowski.

Barcelona mocno rozpoczęła drugą połowę spotkania. Już w 47. minucie meczu było już 0:2. Celnym wykończeniem popisał się Robert Lewandowski. To 13 trafienie Polaka w bieżącym sezonie La Liga.

W 65. minucie „Lewy” dorzucił kolejną asystę, tym razem reprezentant Polski obsłużył idealną wrzutką Fermina Lopeza.