Lewandowski na moment przywrócił nadzieję Barcelonie w El Clasico. Znakomity wolej [WIDEO]

autorstwa redakcja, 4 miesiące temu

Robert Lewandowski zdobył kontaktową bramkę w meczu Superpucharu Hiszpanii pomiędzy Barceloną a Realem Madryt. Polak popisał się pięknym strzałem sprzed pola karnego.

Real Madryt spotkał się z Barceloną w finale Superpucharu Hiszpanii. Z wysokiego c mecz rozpoczęli „Królewscy”, którzy już po 10. minutach prowadzili 2:0 za sprawą dwóch bramek Viniciusa Juniora.

Barcelona odpowiedziała w 33. minucie za sprawą trafienia Roberta Lewandowskiego. Reprezentant Polski świetnie złożył się do uderzenia z drugiej linii.

Kontakt w El Clasico rozgrywanym w Arabii Saudyjskiej nie trwał długo – Vinicius Junior sześć minut później podwyższył na 3:1, kompletując tym samym hat-tricka.