Legia Warszawa w tarapatach w Kazachstanie. Tobiasz wpuścił kuriozalną bramkę [WIDEO]

autorstwa redakcja, 10 miesięcy temu

Legia Warszawa do przerwy meczu II rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy przegrywa 1:0 z Ordabasami Szymkent po kuriozalnym trafieniu Usevalda Sadovskiego, który przelobował Kacpra Tobiasza.

W czwartek 27 lipca o godzinie 17:00 czasu polskiego Legia Warszawa wyjazdowym meczem z Ordabasami Szymkent w II rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy rozpocznie rywalizację w sezonie 2023/24 europejskich pucharów.

Ordabasy Szymkent to zespół, który grę w europejskich pucharach zapewnił sobie przez zwycięstwo w Pucharze Kazachstanu. Legia oprócz Pucharu Polski zajęła drugie miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy w sezonie 2022/2023.

Początek spotkania pokazał, jak będzie wyglądała reszta spotkania. Legia Warszawa miała piłkę przy nodze, a piłkarze Ordabasów szczelnie pressowali i wyczekiwali swojej okazji. Ta przydarzyła się w 13. minucie meczu, gdy Usevald Sadovski dość nieoczekiwanie dostał celne podanie w pole karne i bez zastanowienia przelobował Kacpra Tobiasza, który bezradnie próbował rzucić się w kierunku piłki spadającej mu za kołnierz.

Piłkarze Legii Warszawa do przerwy wyglądali bezradnie na tle szczelnie ustawionych Kazachów. Mimo kilku akcji podbramkowych nie byli w stanie zamienić ich na bramki.